BoyaHaberleri

BENOVA İSMİ NEREDEN GELİYOR?

Aniden parlayan yıldız anlamına gelen Nova, firmamızın müşterilerine sunduğu katma değeri sembolize etmektedir. BeNova, kendisiyle çalışan müşterilerinin sektörlerinde fark yaratmalarını ve bir yıldız gibi parlamalarını vadetmektedir.

Vizyonumuz

Bilgiye ve deneyime dayanan çözümlerimiz ile kilit aktörleri bir araya getirerek, yönetim danışmanlığı sektöründe akla gelen ve hizmet ihracatı yapan global bir firma olmak

Misyonumuz

Birlikte yol aldığımız yol arkadaşlarımıza çözüm ortağından daha fazlası olmak, bütüncül ve etki odaklı çalışmalarımızla şirketlerinde değer yaratarak, daha verimli ve sürdürülebilir bir yapı oluşturmak, değişim ve gelişimlerine katkıda bulunmak

Değerlerimiz

Etki Odaklılık

Çalıştığımız şirketlerde sürdürülebilir bir mekanizma oluşturmanın en önemli ön koşulunun etki odaklılık olduğuna inanırız. Uygulanabilir ve fark yaratan çözümler üretmeyi hedefleyerek çalışırız.

Çeviklik

Değişime hızlı adapte olur, proaktif bir yaklaşımla çalışırız. Yenilikleri heyecanla karşılarız.

Şeffaflık

Hem kurum içinde, hem de kurum dışında hesap verilebilirliği önemseriz. Attığımız her adımı şeffaf bir biçimde paylaşır, dürüstlük ve güveni esas alırız.

Bilgi Gizliliği

Çalışmalarımızda tüm paydaşlarımızın bilgi gizliliğini ön planda tutarız.

Çalışan Odaklılık

Bizi biz yapan ve başarıya götüren değerin ekibimiz olduğunu bilerek, çalışanlarımızın istek ve beklentilerini önemseriz. Ekibimizin kişisel gelişiminin, şirketimizi de daha ileriye taşıyacağına inanırız.

Müşteri Odaklılık

Çalışmalarımızı, müşterilerimize özel geliştirdiğimiz çözümler ile yürüterek onların ihtiyaçlarını ve hedeflerini odağımıza alırız. Müşteri memnuniyeti, çalışmalarımızın temel prensibidir.

İhtiyaç Duyduğunuz Her Alanda Yayınındayız

Deneyimli danışmanlarımız ve en iyi çözüm ortakları ile ihtiyaç duyduğunuz her alanda yanınızdayız. Organizasyonun en mükemmel şekilde tasarlanmasından departmanların kurulmasına, stratejik planın hazırlanmasından gerekli iş gücünün hesaplanmasına, marka iletişiminin sağlanmasından fiyatlama stratejisinin belirlenmesine, kişisel gelişim eğitimlerinden uzmanlık eğitimlerine kadar her alanda en iyi hizmeti tek bir çatı altında alabileceksiniz. Bu süreçte sürekli yanınızda olacağız ve takımınızın bir parçası olarak en iyiyi hedefleyeceğiz.

Hizmetlerimiz

Aniden parlayan yıldız anlamına gelen Nova, firmamızın müşterilerine sunduğu katma değeri sembolize etmektedir. BeNova

Tepe Prime İş Merkezi, B/76 Mustafa Kemal Mahallesi, Çankaya / ANKARA

+90 312 486 02 17

+90 533 142 15 82

info@benovaconsulting.com

https://www.benovaconsulting.com

Boya Malzemesi: Renk, Kalite, İnceleme

126
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@boyamalzemesi.com.tr

boyamalzemesi.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Haber Sitesi firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.