BoyaHaberleri

V-RAY YETKİLİ SATICI KİM?

Üç boyutlu çalışmalar, son yıllarda çok ciddi bir ivme kazandı. Sadece dijital video üreticileri için değil, aynı zamanda mimari çalışmalar, şehir ve bölge planlama, görselleştirme işlemleri, iç mekan ile ilgili çalışmalar, makro yada mega ürün tasarımları gibi pek çok alanda kullanılmaktadır. Bu konuda ön plana çıkan, v-ray markası son yılların en popüler programları arasında yer almaktadır.

V-Ray Nereden Satın Alınır?

Türkiye’de satışını, v-ray yetkili satıcı adıyla enorm.com.tr adresi yapmaktadır. Bu adres profesyonel ve hızlı teknik desteği, anında satış, uygun fiyatlandırma ve garanti seçenekleri sunmaktadır. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda ise anında geri dönüş ile ön plana çıkan bir adrestir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak ve anında teknik destek almak için burayla iletişime geçebilirsiniz.

Özellikleri Nelerdir?

İlk olarak çalışma yapan kişiler ışık kullanımı ve malzeme özelliklerini yansımasından dolayı başarılı bir program olduğunu belirtmektedirler. Gerçek bir dünya simüle etmek için kullanılmaktadır. Özellikle maddelerin fiziksel özellikleri, özelleştirilebilir alt yapı seçenekleri ve hatta gölge gibi pek çok detaya ulaşmak mümkündür.

Bir diğer önemli konu ise matematiksel hassasiyeti olarak ön plana çıkar. Siz de kısa süre içerisinde v-ray indir seçeneğinden destek alarak son derece başarılı ve gerçekçi eşya tasarımları yapabilirsiniz. Bunun dışında render sürelerini optimize etmesi ile benzer programlardan bir adım öne geçmeyi başarır.

Entegre Edilebilir Özellikleri

Hiç şüphesiz, diğer 3d tasarım yazılımlarında olmayan başarılı bir alt yapıya sahiptir. V-ray pek çok yazılımda aynı anda kullanılabilir bir alt yapı ile karşımıza gelir. Başka bir deyişle aynı ekip elemanlarının aynı proje üzerinde çalışmaları ve yorum yapabilmelerini sağlar.

Bunu da entegrasyon kabiliyeti ile yerine getirir. Örneğin Autodesk 3ds Max ve Maya gibi popüler platformlarda aktif olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda öğreticilerin de işini kolaylaştıran SketchUp ve Rhino gibi yazılımlara da entegre olabilir.

Kısaca, bu yazılımı kullanarak ihtiyaç duyduğunuz tüm görselleştirmeleri yapabilirsiniz. Popüler platformlarda yaygın olarak kullanılması nedeniyle, son derece kalabalık bir kitle tarafından tercih edilmektedir.

Boya Malzemesi: Renk, Kalite, İnceleme

35
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@boyamalzemesi.com.tr

boyamalzemesi.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Haber Sitesi firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.