BoyaHaberleri

UWELL CALIBURN GK3 AYARLANABİLİR GÜÇ

Uwell Caliburn GK3, kompakt ve taşınabilir bir pod sistemidir. 520 mAh pil, 2 ml'ye kadar likit kapasitesi ve 18W'a kadar çıkış gücü sunar. Kaliteden ödün vermeden uzun ömürlü performans sağlamak için tasarlanmıştır. GK3'te büyük, parçalı bir dijital LCD ekran da bulunabilir. Uwell, bunun minimum miktarda pil gücü kullandığını ve cihaz kullanılmıyorsa ekranın iki yıla kadar açık kalabileceğini iddia ediyor! Selefi GK2 ile karşılaştırıldığında - artık GK3 ile değişken watt'a sahipsiniz ve vape'nizin güç çıkışını 1 Watt'lık artışlarla 5-25 Watt'tan ayarlayabilirsiniz.

G2 bölmeleriyle birlikte bulunan değiştirilebilir bobin sistemi yerine, uwell caliburn g3 kartuş entegre bir FeCrAl örgü bobine sahiptir.

Bölmenin tasarımı, sızıntıyı mümkün olduğunca ortadan kaldırmak için U şeklinde bir kanal mekanizmasına sahip ultrasonik kaynağı içerir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz 3 direnç seçeneği vardır - 0.6ohm ve 0.9ohm (kit'e dahil) artı görünüşe göre yolda olan 1.2ohm.

Özellikler

  • Boyutlar: 110,5 x 26,5 x 16 mm
  • Ağırlık: 45.0g
  • Pil: Dahili 520 mAh
  • E-likit kapasitesi: 2.0 ml
  • Çıkış gücü: 18W
  • Şarj süresi: 1 saat

Caliburn GK3, kompakt ve şık bir tasarıma sahiptir. Hafif ve dayanıklıdır. Cihazın önünde bir yangın düğmesi ve bir OLED ekran bulunur. Cihazın arkasında bir USB-C şarj portu bulunur. Bölmelerin tabanındaki çift hava akışı sistemi, iki farklı hava akışı seçeneği arasında geçiş yapmanızı sağlar. Mouth-To-Lung (MTL) ve Restricted Direct Lung (RDL) hit'ler mevcut olduğundan, tercih ettiğiniz vaping stiline uyacak şekilde daha havalı veya daha sıkı bir çekilişe sahip olabilirsiniz. Vape Stilleri Kılavuzumuzda size MTL ve RDL terimlerinin ne anlama geldiğini anlatıyoruz.

Caliburn GK3, 18W'a kadar çıkış gücü sunar. Bu, ağızdan akciğer çekimleri için idealdir. Cihaz, hızlı ısınma süresi ve tutarlı performans sunar. Cihaz, 2 ml'ye kadar e-likit kapasitesi sunar. Bu, bir günlük kullanım için yeterlidir.

Caliburn GK3, dahili 520 mAh pile sahiptir. Bu, bir günlük kullanım için yeterlidir. Cihaz, 1 saat içinde tamamen şarj olabilir.  Uwell Türkiye PCTG, PC ve ABS'den inşa edilen Uwell Caliburn GK3, 74,8 mm x 49,2 mm x 17,1 mm boyutlarında ve sadece yaklaşık 52 g ağırlığındadır. Elinize güzelce oturmak için yuvarlatılmış kenarları ergonomik olarak tasarlanmış küçük ve ince küçük bir cihazdır.

Genel Olarak

Uwell Caliburn GK3, kompakt ve taşınabilir bir pod sistemidir. Kaliteden ödün vermeden uzun ömürlü performans sağlamak için tasarlanmıştır. Cihaz, ağızdan akciğer çekimleri için idealdir. Cihaz, hızlı ısınma süresi, tutarlı performans ve uzun pil ömrü sunar.

Boya Malzemesi: Renk, Kalite, İnceleme

23
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@boyamalzemesi.com.tr

boyamalzemesi.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları K Haber firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.