BoyaHaberleri

UWELL CALIBURN X DAHA İYİ DENEYİM

Uwell Caliburn X pod kiti, kullanımı basit kalan şık ve şık bir seçenektir. Hem yeni başlayan hem de deneyimli elektronik sigaracılar için önerilir, bir MTL (Ağızdan Akciğere) vape sağlar ve yerleşik bir 850mAh pil ile çalışır. Ayrıca, ayarlanabilir 5-20W güç aralığı sayesinde, kiti size uygun bir buhar sunacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Her kit, başlamanız için 2 ml, yeniden doldurulabilir bir Caliburn X kapsülü ve iki Caliburn G örgü bobini ile birlikte gelir.

Caliburn X'in paketini açtıktan sonra, ürün sayfasında belirtilen paket içeriği gibi tüm öğeleri aldım: Değişim için fazladan bir 1.2 bobin, eksiksiz bir uwell Caliburn X kartuş vape kiti, şarj etmek için bir USB kablosu ve kullanışlı talimatlar için bir kullanım kılavuzu. Seçtiğim renk şerit kırmızı, şık ve göz alıcı. Onu seviyorum. Caliburn X'i elinde tutmak çok hafif ve incedir. Küçük bir ekrana ve ortada ateşleme ve ayarlanabilir bir düğmeye sahiptir. Hava akışı tasarımı, çoğu vape kiti gibi kitin yan tarafına ayarlanır. Ekranın bana gösterdiği gibi, 13 w ve 0.8-ohm bobin ile donatılmış. Bir RDTL vape istiyorum, bu yüzden vatı 20w'a kadar maksimuma çıyorum ve hava akışını tamamen açıyorum. Uzun süre çizimde tembel olduğum için her zamanki gibi bir düğmeyle elektronik sigara içmeye başlıyorum.

Buhar hızlı bir şekilde oluşturulur ve önemli beyaz bulutlar solunabilir. Uwell Ve mentol buz tadı oldukça ferahlatıcıydı ve kafamı tamamen yeniledi. Evet, genel olarak, RDTL (Doğrudan Akciğerle Kısıtlı) vaping işlevini hak ediyor. Ve RDTL vaping yaparken high-VG vape suyunu kullanabilirsiniz. Aynı 0.8 ohm bobinle, watt'ı 13w'ye düşürüyorum ve bir MTL (Ağızdan Akciğer) vape'yi denemek için hava akışını biraz aşağı sıkıyorum. Ağızlıkta sigara içmek gibi puf, sıkı bir nefes aldım ve daha az miktarda buhar soludum.

Gizli bir vaping yapmak için, 0.8-ohm bobini her zamanki gibi astarlanmış ekstra 1.2-ohm bobin ile değiştirdim. varsayılan watt'ı hafifçe düşürerek, Caliburn X nispeten sıkı bir MTL vape deneyimi aldım. Buhar oldukça gizli bir şekilde, lezzet de taze ama RDTL vape'den biraz daha zayıf. Tek kullanımlık vapeleri seven ve diğer vape cihazlarında değişiklik yapmak isteyen vaper'lar için uygundur.

Boya Malzemesi: Renk, Kalite, İnceleme

10
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@boyamalzemesi.com.tr

boyamalzemesi.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları K Haber firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.