BoyaHaberleri

ÖZEL DEDEKTİFLİK BÜROSU

Dedektif Nedir? sorusuna yanıt verecek olursak, kişi veya kurumlar için yasal yollar ile bilgi ve belge toparlayıcı kişilere denilir. Yasal olan her türlü Kurumsal ve Bireysel hizmet talepleri için gece/gündüz çalışarak, hizmet sağlamış olduğu müşteriye sağlayacağı donelerin gerçeklik payının olması, tamamen realist ve geçerli bir belge olmasına dikkat etmesi en önemli ana maddelerin başında gelir. Türkiye ve Yurtdışı ülkelerinde olduğu gibi kolluk kuvvetleri içerisinde özel sınıflar olarak oluşturulmuş bir sınıf dedektif bulunmaz. Türkiye'de dedektif olmak isteyen kişilerin mutlaka özel dedektiflik bürolarında çalışarak ön bilgiyi toplamaları gerekir. Bu konuda ise deneyim sahibi olmak ise ayrıcalıktır. Dedektiflerde aranılan özellikler şöyle sıralanabilir; Yeni teknoloji yapısına hızlı bir şekilde adapte olmak, İyi derecede ingilizceye sahip olmak, Yasal süreçler ve TCK maddeleri konusunda bilgili, Süreç akışına hakim ve saygılı olmak, Kişilerin suç işlediğini düşündüğü an nefsi müdafa dışında müdahale etmemek şikayetçi olmak, Gerekli bir ceza durumu var ise bunu devlet yetkilileriyle paylaşmak, Ekip çalışmasına tamamen yatkın olmaktır.

özel dedektif kendisine verilmiş olan araştırma işlerini yerine getirmek ve gerekli bilgileri doğru bir şekilde toplamak ile görevli olan kişidir. Bunun dışında ise, dedektiflerin görev ve sorumlulukları şöyle sıralanmaktadır. Kimliğini tamamen gizli tutmak, Yasa ya/da etik ilkelere saygılı olmak, İlke dışına çıkmamak, TCK maddelerini bilip ve ona göre hareket etmek, Profesyonel bir şekilde davranmak, Duygularını hiç bir müşterinin önünden geçirmemek, Müşteriler için en doğru raporu oluşturmaktır. Dedektifler, sabırlı ve şartlara kolay adapte olabilen yapıya sahip olmaları gerekir. Çünkü dedektiflikler girdikleri ortam içerisinde kendilerini belli etmeden uzun süre geçirmek zorunda kalabilirler.

dedektiflik bürosu firmamız Türkiye standartlarında güvenilir çalışmaları sağlayarak siz değerli müşterilerinin sorunlarını çözme adına profesyonel ekip kadrosu ve geniş bilgi yelpazesi dahilinde güvenilir faaliyet sunmayı hedeflemiştir. Bu sektörde hedefimiz sektörün bize kazandırmış olduğu deneyim ve bilgi birikimidir. Her web sitesinde yazılan gibi “laf olsun, torba dolsun” kaba tabiri ile cümle geçiştirmesi asla yapmıyoruz! Bizi tanıyan, referans gösteren, ortak çalışma sağlamış olduğumuz kurum/kuruluş ve en önemlisi ise değerli müşterilerimizin kıymetli yorumları çalışma politikamızın ne derece memnuniyet garantili olduğunu yansıtmaktadır.

Boya Malzemesi: Renk, Kalite, İnceleme

1
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@boyamalzemesi.com.tr

boyamalzemesi.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Dream Medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.