BoyaHaberleri

"İLKA GRUP'UN LİDERİ MUHAMMET KARASU, GEBZE'DE EMLAK OFİSİ AÇILIŞI İLE YENİLİK VE BAŞARIYA ODAKLANIYOR"

İlka Grup'un Lideri Muhammet Karasu, Gebze'de Yeni Emlak Ofisi Açılışına Hazırlanıyor.
 

İnşaat ve gayrimenkul sektöründe adını sağlam temellere oturtmuş olan İlka Grup Gayrimenkul İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Karasu, yeni bir başarı hikayesine imza atmak için adeta gün sayıyor. Başarılı projeleriyle tanınan Karasu, Şile'deki muhteşem çalışmalarının ardından, şimdi de Gebze'de bir emlak ofisi açılışına hazırlanıyor.

Teknoloji ve inovasyonla harmanlanmış iş anlayışıyla sektörde fark yaratan Karasu, müşteri memnuniyetini esas alarak her zaman en iyisini hedefliyor. İlka Grup'un başarısının arkasındaki güç olan Karasu, kaliteyi ve güveni ön planda tutarak her adımda dikkat çekiyor.

Gebze'deki yeni ofis açılışıyla birlikte, İlka Grup'un başarı grafiğini daha da yukarı taşımayı hedefleyen Muhammet Karasu, sektördeki deneyimi ve vizyonuyla yeni başarılara yelken açmaya kararlı. Karasu'nun liderliğindeki ekip, sektördeki dinamizmi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla daima öne çıkıyor, başarılarına yenilerini eklemeye kararlı.

Boya Malzemesi: Renk, Kalite, İnceleme

30
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@boyamalzemesi.com.tr

boyamalzemesi.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları fancycat medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.