BoyaHaberleri

TÜRKİYE’Yİ DEĞİL DÜNYAYI GEZİYORUZ’

Hazırladığı şehir tanıtım programlarıyla televizyon yayıncılığında fark yaratan  yapımcı Yusuf Yaşar, yakın gelecekte yeni sürprizlere hazırlanıyor  Uzun yıllardır medya sektöründe olan ve ülke tanıtımına verdiği önemle tanınan yapımcı Yusuf Yaşar, yeni sezonda da oldukça iddialı. Hazırlamış oldukları tüm yapımlarda izleyenlerden gelen önerileri dikkate aldıklarını belirten Yaşar, ”Türkiye dışında hazırladığımız programları seyreden bir çok izleyicimizden talep geliyordu.

Biz de yönetim olarak kıymetli izleyenlerimizin ısrarlı çağrılarına cevap vererek yeni bir proje hazırladık ve bu projeye de Almanya’ da startı vereceğiz. Öncelikle doğru adres neresi bunu belirleyeceğiz bu yüzden programımızın adı “Doğru Adres” olacak. Kanal ile ilgili de titiz araştırmalarımız devam ediyor ve çok yakın zamanda da ekranlarda izleyenlerimizle buluşacağız” ifadelerini kullandı.

Boya Malzemesi: Renk, Kalite, İnceleme

2
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@boyamalzemesi.com.tr

boyamalzemesi.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları fancycat medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.