BoyaHaberleri

"İNCİ TÜRKAY”EKRANLARA GERİ DÖNEBİLİRİM”

İnci Türkay, Televizyon Kariyerine Yeniden Yelken Açıyor: "Seçiciyim, Doğru Projeyle Döneceğim"

 

Ünlü tiyatro oyuncusu İnci Türkay, kariyerine devlet tiyatrosunda başlamış,ardından SİHİRLİ ANEM projesindeki BETÜŞ karakteriyle döneme damgasını vurmuştu.

Ardından uzun süre televizyon ekranlarından uzak kalmıştı.Şuan İngiltere’de yaşayan Türkay,geçtiğimiz günlerde Show Türk ekranlarında yer alan Davetsiz Misafir programına konuk oldu ve samimi açıklamalar yaptı.Türkay, hayranlarını heyecanlandıran bir açıklamayla televizyon kariyerine geri dönebileceğini dile getirdi.

 

Türkay, verdiği röportajda projelerini seçerken konunun önemine vurgu yaparak, "İyi bir kadro ile çalışmanın ve güçlü bir senaryonun yanı sıra projenin konusu da benim için kritik bir faktör. Seçici bir oyuncu olduğumu söyleyebilirim" dedi. İnci Türkay, sevenlerine doğru bir projeyle ve doğru bir zamanda ekranlara döneceğinin sinyallerini verdi.

 

Görüştüğü projeler hakkında da konuşan Türkay, "Türkiye'de ilginç ve güçlü senaryolara sahip projelerle görüşmelerim devam ediyor" açıklamasını yaparak merak uyandırdı. Hayranlar, Türkay'ın televizyon ekranlarına dönüşünü büyük bir heyecanla bekliyor.

Boya Malzemesi: Renk, Kalite, İnceleme

0
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@boyamalzemesi.com.tr

boyamalzemesi.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Alfa Medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.