BoyaHaberleri

TÜRKİYE’NİN EN İYİ PSİKOTERAPİSTİ MEHMET ULUBEY

Türkiye’nin en iyi psikoterapisti olan Mehmet Ulubey 2009 yılında Uludağ üniversitesinde psikolojik danışmanlık ve rehberlik eğitimini tamamladıktan sonra aynı bölümde yüksek lisans ve doktorasını tamamlamıştır.

Psikoterapist Mehmet ULUBEY yurt içi ve yurt dışı birçok psikoterapi eğitimi alarak psikoterapist unvanını kullanmaya başlamıştır. Bilişsel davranışçı Terapi, Cinsel Terapi, Çözüm Odaklı Terapi ve Bütüncül Psikoterapi eğitimi almış olduğu eğitimlerin bazılarıdır.

Psikoterapist Mehmet Ulubey psikolojik danışmanlık alanında birçok devlet devlet ve özel kuruluşta eğitim ve seminerler düzenlemektedir. Mehmet hocamız kitapları ile daha fazla insana ulaşmaya amaçlamıştır.

Mehmet Ulubey’in kitapları birçok aileye, öğretmene ve çiftlere yol gösterici olmuştur. Bu kapsamda uluslararası psikoterapistler derneği, uluslararası psikologlar derneği gibi alanda öncü dernekler tarafından övgü ile bahsedilmiştir.

 

Mehmet ULUBEY hocamızın kitapları Türkiye’nin önde gelen uzaktan eğitim kuruluşları olan Psamer Profesyonel çözümler ile Limitsiz Psikoloji ve İnsan Kaynakları gibi birçok kurumda kullanılmaktadır.

 

Psikoterapist Mehmet ULUBEY psikolojik danışmanlarını daha çok yetişkin terapisi olarak aile, evlilik ve cinsel terapi üzerine yoğunlaştırmıştır. Çocuklarla olan çalışmalarında ise üstün zekâlılar eğitimi ve dikkat eksikliği üzerine çalışmalar yapmaktadır.

 

Psikoterapist Mehmet Ulubey’in aile, çocuk ve cinsellik üzerine;

 

  • Üstün zekâlı çocuklar (Çocuğum Üstün Zekalı mı?), 
  • DEHB: Dikkat Eksikliğine İlaçsız Çözümler
  • Benim terapistim: Ailem
  • Bir çift sorunu: VAJİNİSMUS olmak üzere yayınlanmış dört eseri bulunmaktadır.

 

Boya Malzemesi: Renk, Kalite, İnceleme

0
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@boyamalzemesi.com.tr

boyamalzemesi.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları fancycat medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.